این رویداد خاتمه یافته است و اطلاعات موجود در این سایت صرفا جنبه آرشیو دارد
Home > معرفی کنگره
.: معرفی کنگره

  اولین کنگره علوم حرکت بالینی توسط دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز، دانشکده علوم توانبخشی در بهمن 1394 در شهرستان اهواز برگزار می شود. این کنگره فرصتی منحصر به فرد برای اولین گردهمایی متخصصین علوم بنیادی و بالینی مرتبط با علوم حرکت در کشور فراهم می­نماید.

  کنگره با "شعار حرکت، سلامت، توسعه"  و هدف گسترش دانش موجود در زمینه علوم حرکت و نقش حرکت در سلامت، و آگاهی بخشی در مورد تازه­ترین تحقیقات در حوزه­های مختلف علوم حرکت و جهت گیری آتی پژوهش­های این حوزه برگزار می­شود. از دیگر اهداف برگزاری کنگره توسعه شبکه ارتباطی بین محققین حوزه­های مختلف علوم حرکت بنیادی و بالینی است. شرکت دانشمندان شناخته شده کشور و دانش پژوهان گرامی امکان به اشتراک گذاری نظریات و یافته­های تحقیقاتی  را تامین می­کند که مبنایی برای همکاری­های بین رشته­ای و چند مرکزی خواهد بود.

  کنگره به مدت سه روز از 27/11/1394 لغایت 29/11/1394 در پردیس دانشگاه علوم پزشکی جندی­شاپور اهواز ، تالار شهدا برگزار می­شود و برنامه علمی آن شامل سخنرانی­ها، پانل­های علمی، پوسترها، کارگاه­ها، دوره­های آموزشی کوتاه مدت می­باشد. مطالب کنگره شامل دو بخش تحقیقات پایه و کاربردی علم حرکت انسان با محورهای علوم توانبخشی، پزشکی، علوم اعصاب و کنترل حرکت، مهندسی بیومکانیک، مهندسی پزشکی و مکاترونیک، علوم ورزشی و توانبخشی ورزشی، و ارگونومی خواهند بود.


دبیر علمی کنگره

 

 

 

 

 

 

دبیرخانه کنگره:

 

اهواز - دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور - دانشکده علوم توانبخشی - حوزه معاونت پژوهشی - اتاق 246
پست الکترونیک :
chms@ajums.ac.ir
تلفن تماس : 3743505 - 0613